Psycholog není pro blázny! Měli jsme stánek na Zažít město jinak

September 23, 2014

 

 

Stánek na sobotním ZAŽÍT MĚSTO JINAK byl pro mě novou a hodně zajímavou zkušeností. Cílem bylo ukázat lidem, že psychologie je tu pro všechny a hlavně proto, aby z vás dostala to nejlepší  Podporuje totiž zlepšování a rozvoj v každé oblasti života - jak se říká, všechno je v hlavě. A myslím, že se to povedlo. Dost kolemjdoucích se u nápisu "Psycholog není pro blázny" pozastavilo s takovým stydlivým úsměvem a předstíraným výrazem "mě se to netýká" a "mě to vůbec nezajímá". Ale zajímalo :-).  

Hodně se jich u nás nakonec zastavilo a zvědavě se vyptávalo, co to je a co tu vlastně nabízíme. Zvědavost vyvolala i MILATERAPIE.CZ - "a co to vlastně je, čím teda léčíte?"  K mému milému překvapení pak většinou následoval hlubší osobnější rozhovor a otvírání osobně aktuálních témat... Neuvěřitelné, lidé se na ulici rozpovídají a najednou neřeší, že by se vlastně měli stydět za to, že mluví s psycholožkou!! A nejen to, odcházejí s úsměvem a o pár starostí a předsudků lehčí! Mise splněna, zážitek obrovský, nadšení ještě větší! 

A na závěr třešnička na dortu: ocenění "JAKOST JINAKOSTI" od organizátorů za originalitu, jinakost a smysluplnost našeho stánku (sobota večer, jídlo, pití, atd., ale u nás bylo neveseleji, workshop o mužsko-ženském vnímání udělal svoje :-) ). Děkujeme a těšíme se na příště, pro velký úspěch přijímáme pozvání na festival Mezi ploty :-)

 

 

Please reload

Články, příspěvky

Šťastný nový rok nám všem - pojďme ze sebe dostat to nejlepší!

January 1, 2015

1/7
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledat podle označení
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Classic
  • Instagram App Icon
  • LinkedIn Classic

 

MILATERAPIE.CZ

Milena Nováková - psychologie, psychoterapie, poradenstvÍ

Tel: +420 602 641 571

  • Facebook App Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now